TANECZNIE, KOLOROWO, WIELOPOKOLENIOWO na rzecz Ukrainy

Podczas niedzielnego wydarzenia tanecznego w Galeria Młociny nasze myśli były z ukraińskimi braćmi i siostrami. Miejsce potańcówki zostało przystrojone niebieskimi i żółtymi balonami, a każdy z jej uczestników oraz przechodnie otrzymywali kokardki w narodowych, ukraińskich barwach.

Poprzez akcję ulotkową zachęcaliśmy odwiedzających galerię do wpłat na konto Stowarzyszenia – za pozyskane w ten sposób środki zostanie zakupiona odzież i bielizna dla ukraińskich żółnierzy. W Strefie Rozrywki, dzięki naszym animatorkom, na wielu dziecięcych buziach pojawiły się ukraińskie flagi. Z kolei najmłodsi, w ramach okazywania swojego wsparcia i solidaryzowania się z Ukrainą, malowali oraz wycinali flagi i serca w barwach tego kraju.

W rolę konferansjera wcielił się po raz kolejny energetyczny DJ Kudłaty, który poza puszczaniem muzyki dał popis swoich wyjątkowych, wokalnych umiejetności. Organziatorzy wydarzenia nie zapomnieli o zbliżającym się Dniu Kobiet – wszystkie Pania zostały obdarowane kartkami z życzeniami oraz słodkościami od Stowarzyszenia.

Kolejny event z cyklu TANECZNIE, KOLOROWO, WIELOPOKOLENIOWO odbędzie się już 20 marca (niedziela) w godzinach 16-19 na II ptr. Galerii Młociny (obok wejścia do siłowani Zdrofit).

You may also like...

Popular Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *